Navigace: Produkty » Ozubené řemeny

Ozubené řemeny – timing belts - synchronní řemeny

Ozubené řemeny s otevřenými konci jsou výtečnou volbou pro aplikace vyžadující vysoký stupeň flexibility při synchronní dopravě a lineárním polohování výrobku. Firma Volta vyrábí ozubené řemeny v mnoha variantách ozubení, roztečích a délkách. Možné je také potažení zubů tkaninou. Naše ozubené řemeny jsou typicky prodávané s otevřenými konci a mohou být na žádost dodány v nekonečné délce. Nekonečná délka je svařena metodou prstového spoje. Nabízíme ideální balíček ozubených řemenů, který spojuje charakteristická kvalita špičkově tvarovaných zubů, přesných tolerancí roztečí a nerezového vyztužujícího kordu. Tyto speciální charakteristiky výrobku Volta zaručují mechanismus pozitivního pohonu a přesné polohování výrobku. Sloučenina materiálu TPE vyniká vysokou otěruvzdorností, odolností proti abrazi a může být na povrchu lehce navařeno další příslušenství (speciální povrchy, unašeče).

Ozubené řemeny jsou dodávány ve standardních řadách a rozměrech (šířka, délka dle požadavku).

Řada „T“ – T5, T10, T20
Řada „AT“ – AT5, AT10, AT20
Řada „HTD“ – HTD5, HTD8, HTD14
Řada „Imperial“ – XL, L, H, XH

Teplotní využití: -10°C až +80°C
Tvrdost: 92°ShA
Barva: bílá
Vyztužení: ocelový drát

Pokud jsou vyžadovány speciální vlastnosti povrchu ozubeného řemene, mohou být snadno navařeny pěnové, supergrip, spikes, půlměsíce, miniunašeče, IRT a jiné povrchy. Jako horní povrch mohou být také použity dopravní pásy Volta v široké škále tvrdostí (M=95A, L=80A, ST=62A, PZ=86A a jiné).

SuperDrive pásy

SuperDrive

Kontaktujte specialistu

Máte-li zájem o naše výrobky, vyberte si našeho technického specialistu, který Vás navštíví a nabídne nejvhodnější řešení.

Víte že,

s dopravními pásy Volta ušetříte na vodě a čisticích prostředcích? Úspora!

Víte že,

dopravní pásy Volta je možné opravit i po několika letech provozu? Úspora!