Navigace: Produkty » Dopravní pásy » Průmyslové

Průmyslové dopravní pásy

Doprava cihel

Volta nabízí průmyslové dopravní pásy pro různé aplikace:

Dopravní pásy jsou snadno svařitelné na dopravníku, což snižuje výrobní prostoje. Na pásy je možné navařit vlnovce, unašeče na plochých pásech, profily na přepravní straně a klínové vedení na hnací straně. Navařování doplňků pásů je díky speciálnímu navařovacímu nářadí velmi snadné. 

Homogenní dopravní pásy

Dopravní pásy jsou vyrobeny z polyuretanu, tedy termoplastického elastomeru, kterýDoprava chemikálií odolává vodě, olejům, chemikáliím, abrazi a řezům. Tato vynikající kvalita zabezpečuje dopravní povrch, který není snadno poškoditelný. Homogenní přirozená struktura pásu poskytuje silný základ bez tkaniny, což vylučuje rozvrstvení pásu. Naše vyztužené pásy mají jedinou textilní vrstvu překrytou tlustou vrstvou termoplastického elastomeru. Volta GenCon pásy jsou dostupné v širokém rozsahu tvrdostí, barev a tloušťek. Ke všem GenCon pásům jde snadno navařit příslušenství a s použitím našich univerzálních nástrojů snadno vytvořit nekonečný pás.

Vynikající unášecí schopnost pásů

Dopravní pásy VOLTA přicházejí v širokém rozsahu tvrdostí (ShA 65 až ShD 55) a unášecích charakteristik (součinitel tření). Tento okruh tvrdostí a unášení často vhodně vyloučí nebo alespoň sníží složitosti použití obvyklého příslušenství.

Naše řada FST zvyšuje unášecí kapacitu pásu a udržuje si unikátní homogenní charakteristiku Volta pásů. Jiným důvodem použití FST výrobků je, že komplikované povlékání a lepící proces není již déle požadován. Pro zvlášť velkou unášecí kapacitu nahlédněte na různě tvarované horní povrchy a řadu výrobků s jehlánkovými výstupky na povrchu (spikes).

Vlastnosti a výhody dopravních pásů Volta

Aplikace pásů v průmyslu

Fotogalerie aplikací ve všeobecném průmyslu.
Katalog průmyslových pásů ke stažení.

SuperDrive pásy

SuperDrive

Kontaktujte specialistu

Máte-li zájem o naše výrobky, vyberte si našeho technického specialistu, který Vás navštíví a nabídne nejvhodnější řešení.

Víte že,

s dopravními pásy Volta ušetříte na vodě a čisticích prostředcích? Úspora!

Víte že,

dopravní pásy Volta je možné opravit i po několika letech provozu? Úspora!