Navigace: Produkty » Dopravní řemeny

VaR (kruhové a klínové) řemeny

Volta je průkopníkem a světovým vůdcem ve vývoji a výrobě homogenních termoplastických elastomerových řemenů (TPE). Vyrábíme největší sortiment klínových (linky) a kruhových řemenů standardních stejně tak jako speciálních nebo vyrobených na zakázku. Tato řada výrobků uspokojuje nejpřísnější normy kvality, trvanlivosti a je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality dosažené na trhu.

Široká paleta VaR výrobků na trhu

Doprava dlaždicNáš sortiment sestává ze základních VaR řemenů až ke klínovým řemenům s vyztužením, se speciálním horním povlakem (Super Grip, Multi Grip, High Grip, Spikes), double V, RigdeTop řemenů a speciálních řemenů. Toto jsou pouze některé z našich VaR řemenů. Všechny naše řemeny jsou k dispozici v široké škále rozměrů a barev.

Pro speciální řemeny nás prosím kontaktujte.

Certifikace FDA/USDA pro vybrané výrobky

Doprava pizzyVaR řemeny se používají v potravinářském průmyslu všude, od přepravy výrobku až po balící linky. To je důvod, proč jsme vytvořili systém kvality, který zahrnuje každý stupeň stadia ve výrobě dopravních řemenů. Mnohé naše VaR řemeny jsou certifikovány předpisy FDA/USDA.

Řemeny Volta nejen splňují nejvyšší normy kvality a spolehlivosti, ale také splňují nejpřísnější mezinárodní normy pro přímý styk s potravinami.

Vlastnosti a výhody Volta řemenů:
Aplikace v průmyslu:

SuperDrive pásy

SuperDrive

Kontaktujte specialistu

Máte-li zájem o naše výrobky, vyberte si našeho technického specialistu, který Vás navštíví a nabídne nejvhodnější řešení.

Víte že,

s dopravními pásy Volta ušetříte na vodě a čisticích prostředcích? Úspora!

Víte že,

dopravní pásy Volta je možné opravit i po několika letech provozu? Úspora!